Picur magánóvoda - Veresegyház Picur magánóvoda - Veresegyház
Picur magánóvoda - Veresegyház - BEMUTATKOZÁS

Az óvoda története:

Immár 10 éve, hogy megnyitotta kapuit az első magánóvoda Veresegyházán.

090030 OM azonosítóval, óvodaként bejegyzett és működési engedéllyel rendelkező intézményünk a CSONKÁS városrészen található.

PICUR ALAPÍTVÁNYI ÓVODA, azóta is szeretettel várja a város és a környék apraját-nagyját.

Kis létszámú csoportokban, nyugodt és szeretetteljes családias légkörben telnek mindennapjaink, melyet a szülőkkel együttműködve alakítunk ki.

Nevelésünk alapvető célja az óvodás gyermek élménygazdag, harmonikus fejlődésének elősegítése, a gyermeki személység kibontakoztatása. Kiemelt hangsúlyt fektetünk a gyermekekben rejlő tehetség kibontakoztatására.

Sok mozgással, helyes táplálkozással olyan óvodai életet kívánunk megvalósítani, amely magába foglalja az egészséges életvitel megvalósulását, az életre való test, -lelki, - szociális felkészítést, a boldog gyermekkor megélését.

Programunk környezettudatos életformára nevel, melyet tevékenységeinkkel és személyes mintaadással igyekszünk elérni gyermekeinknél.

Célunk, hogy óvodásaink minél több élménnyel és tapasztalattal gazdagodjanak és így a világ dolgaira nyitott, együttműködő, derűs és felkészült iskolásokká váljanak.

Kis létszámú csoportokban részt vehetnek a gyermekek, pl. játékos angolon, úszáson/korcsolyán, néptáncon, jógán valamint hitoktatáson.

Szeretettel várjuk mindazon családok jelentkezését, akik:

• még nem íratták be bölcsödébe, óvodába gyermekeiket,

• csalódtak a nagy létszámú gyermekcsoportokban,

• fontosnak tartják a családias légkört,

• értékelik a változatos nevelő és fejlesztő programokat.

Nagy szeretettel és örömmel fogadjuk minden korosztály jelentkezését, ismerkedjenek meg pedagógusainkkal, nevelési programunkkal és épületünkkel!

Honlap készítés, keresőoptimalizálás: RÉVÉSZ COMPUTER